TI Fitness

Wygodna lokalizacja dla mieszkańców Ursynowa - tuż przy stacji metra Imielin, przy Multikinie. Bogaty zakres zajęć - siłownia, aerobik, kardio. Indywidualny trener dostosuje poziom trudności oraz intensywność zajęć do potrzeb danej osoby. Możliwość pracy zupełnie indywidualnej (jeden na jeden) lub w niewielkich grupach.
Oferta: 
Siłownia
Aerobic
Joga
Dietetyk
Informacje dodatkowe: 
Opieka nad dziećmi w trakcie zajęć
Dzielnica: 
Adres: 
Al. KEN 60

Panie wpuszczają na zajęcia prowadząc swoją własną selekcję, traktując innych przy tym niesprawiedliwie. Nabijają opłaty, mimo, że nie pozwalają uczestniczyć w konkretnych zajęciach. A w momencie zapytania dlaczego uiszczają płatność skoro, nie pozwalają wejść, zaczęły kłamać i wpierać, że to moja wina, bo nie powiedziałam o tym na wstępie. Co jest bzdurą, bo na początku zaznaczyłam, że się spóźniłam na yogę. Bardzo mało profesjonalna obsługa przy tym, nieprzyjemna, szczególnie młoda pani w blond włosach.

Obecnie na Al. Ken funkcjonuje Egurrola Fitness Club, zapraszamy serdecznie do zapoznania sie z nasza oferta. Gwarantujemy, ze spelnimy oczekiwania wszystkich Pan.

Jaką płatność? karnety są na 30 dni, więc nie bardzo wiadomo jak tutaj można kłamać. A "spóźnialskich" w żadnym szanującym się miejscu nie wpuszczają. A co do KEN 60 to ciekawe czy naprawili klimatyzację? Podobno TI wyniósł się stamtąd właśnie dlatego - ten budynek nie nadaje się do użytku pod działalność fitness.

Pasaż Ursynowski 3 lok 15. Ladies Gym Ursynów to prawdziwy klub sportowy tylko dla kobiet. 30 minutowy trening obwodowy dla kobiet w każdym wieku. Najlepsza oferta cenowa.

Byłam parę razy bo mam blisko, ale to nie było to, czego szukam. Ostatnio znajoma zabrała mnie też na trening z EMS do Józefosławia (Hifitstudio) i myślę, że to coś lepszego dla mnie niż tradycyjna siłownia. Polecam spróbować!

Dodaj opinię

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.